Plus Liga

Zarząd

Dariusz Gadomski

Dariusz Gadomski

Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Opolskiego na Wydziale Mechanicznym. Ukończył również podyplomowe studia na kierunku Administracja i Zarządzanie w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu.
W latach 2005-2010 Dyrektor klubu MUKS ORLIK Opole.
Od września 2010 r. Członek Zarządu Stowarzyszenia Trefl Pomorze.
W strukturach Trefla Gdańsk SA obecny od grudnia 2012 roku, od kiedy zasiada w Zarządzie Spółki. Od września 2015 roku pełni także funkcję Wiceprezesa Zarządu spółki Trefl Sopot SA.

 

Joanna Szczupaczyńska-Zalewska

Joanna Szczupaczyńska-Zalewska

Prokurent

Absolwentka studiów na Wydziale Zarządzanie i Marketing, specjalność: Inwestycje i Nieruchomości na Uniwersytecie Gdańskim.
Pracowała m.in. w firmie Hydrobudowa-6 SA w Warszawie, AMC Alfa Metalcraft Corporation Polska Sp. z o.o. w Gdyni oraz Aqua Polonia Sp. z o.o. w Gdyni.
Od 1999 r. zatrudniona w firmie Trefl SA – jako Asystentka Prezesa Zarządu. Od 2005 r. jest Dyrektorem Generalnym i Prokurentem w Trefl Gdańsk SA, a od 2009 r. Dyrektorem Generalnym i Prokurentem w Trefl Sopot SA. W Trefl SA odpowiada za obsługę organizacyjną Zarządu i Rady Nadzorczej, w tym przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji.
W spółkach sportowych współpracuje z Zarządami klubów sportowych, koordynuje i sprawuje nadzór nad realizacją postanowień wewnętrznych aktów zarządzania.