Plus Liga

SMS Gdańsk

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Gdańsk została powołana jako trzecia taka szkoła o profilu siatkówki męskiej w Polsce. Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku są publicznymi szkołami zatwierdzonymi przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

Gdański SMS zrzesza dwie placówki: Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 3 (Gimnazjum) i Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 2 (Liceum).

Zadaniem naszych szkół jest stworzenie uczniom optymalnych warunków do uprawiania wyczynowo sportu. Umożliwiamy im osiąganie wysokich wyników w nauce i w sporcie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z uczniami - sportowcami, gwarantujemy fachową opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i trenerskiej. Szkoły prowadzą specjalistyczny etap szkolenia sportowego w dyscyplinie piłki siatkowej oraz umożliwiają indywidualne podejście pedagogiczne i opiekuńcze do każdego ucznia.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat obydwu szkół:
- SMS nr 3 (gimnazjum)
- SMS nr 2 (liceum)

Klub sportowy Trefl Gdańsk S.A. co roku organizuje nabór do pierwszych klas Szkół Mistrzostwa Sportowego­­ nr 2 (Liceum) i nr 3 (Gimnazjum) o profilu piłki siatkowej. Testy sprawnościowe odbywają się w hali sportowej MOSiR przy ulicy Kołobrzeskiej 63 w Gdańsku. W celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat terminów testów prosimy o kontakt ze szkołą pod numerem telefonu (058) 557-29-62 lub (058) 557-17-41.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji do SMS nr 2 (liceum) oraz z terminami dotyczącymi przyjęcia do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Podanie SMS nr 3 (gimnazjum)
Podanie SMS nr 2 (liceum)

MAJ 2013
Trefl Gdańsk SA zaprasza młodych siatkarzy, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności w profesjonalnym klubie siatkarskim, na nabór uzupełniający do SMS Liceum (klasy I-III) oraz zespołu Młodej Ligi. Testy odbędą się 15.06.2013 w godzinach 10:00-12:00 (testy do SMS) oraz w godzinach 12:00-16:00 (testy do zespołu Młodej Ligi). Obydwa nabory będą odbywały się w sali treningowej ERGO ARENA, mieszczącej się na granicy Gdańska i Sopotu (Plac Dwóch Miast 1), wejście techniczne C1.

Wszystkich chętnych prosimy o potwierdzenie przybycia na testy:
- trener Edward Pawlun tel. 509544476 e-mail: e.pawlun@sport.trefl.com lub
- kierownik Jacek Rybak tel. 668309299 e-mail: j.rybak@sport.trefl.com