• PlusLiga
    2. kolejka
    17.10.2018 , 18:30

    Trefl Gdańsk 3 2 GKS Katowice


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

29.12 www2
Wyjątkowa strefa dla fotoreporterów podczas meczu z bełchatowianami (29.12.2017) Autor: Justyna Gdowska

Podczas szlagierowego starcia Trefla Gdańsk z PGE Skrą Bełchatów, które odbędzie się już w najbliższy piątek, 5 stycznia, o godz. 18, w ERGO ARENIE powstanie wyjątkowa strefa dla fotoreporterów. Fotografowie, którzy pracują podczas meczów „gdańskich lwów” będą mogli wypróbować całą gamę sprzętu od Cyfrowe.pl i FujiFilm, a także skorzystać z porad ekspertów. Serdecznie zapraszamy!

Cyfrowe.pl, czyli dystrybutor sprzętu foto-video oraz FujiFilm wraz z „gdańskimi lwami” na mecz z PGE Skrą przygotowują prawdziwą gratkę dla fotoreporterów. W znajdującej się tuż przy arenie głównej salce rozgrzewkowej powstanie strefa foto, w której na fotografów będzie czekać ekspert z Cyfrowe.pl, a także cała gama sprzętu. Każdy będzie mógł wypróbować i przetestować różne aparaty, sprawdzić ich możliwości, a także więcej się dowiedzieć o fotografii sportowej.

- Fotografia sportowa jest bardzo wymagająca. Akcja dzieje się dynamicznie, a wiele ujęć trzeba uchwycić w ruchu. Przy okazji wyjątkowego meczu PlusLigi Trefla Gdańsk z PGE Skrą trójmiejscy fotoreporterzy będą mogli wypróbować całą gamę sprzętu od Cyfrowe.pl i FujiFilm. Sprawdzą możliwości najnowszych aparatów i spróbują czegoś nowego w swojej pracy. Najlepsze aparaty i obiektywy FujFilm do fotografii sportowej będą czekały w specjalnie przygotowanej strefie foto na terenie ERGO ARENY. Każdy z fotoreporterów akredytowanych na ten mecz będzie mógł nie tylko wypróbować sprzęt, ale także więcej się o nim dowiedzieć od jednego z naszych ekspertów – mówi Dariusz Pietrzak z Cyfrowe.pl.

Serdecznie zapraszamy fotoreporterów do odwiedzenia strefy foto i skorzystania z dostępnego sprzętu. W przypadku braku akredytacji całosezonowych zapraszamy do składania jednorazowych wniosków przez Accredito.com bądź mailowo u Justyny Gdowskiej – j.gdowska@sport.trefl.com

Najnowsze galerie