• PlusLiga
    Mecz o 3. miejsce
    05.05.2018 , 17:30

    Trefl Gdańsk 3 1 Indykpol AZS Olsztyn


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

09.03 www2
Wolna niedziela pełna rodzinnych emocji! (09.03.2018) Autor: Justyna Gdowska

Dobry sposób na pierwszą niedzielę wolną od handlu? Siatkarskie emocje w rodzinnej atmosferze, czyli mecz Trefla Gdańsk w ERGO ARENIE! 11 marca o godz. 15 drużyna Andrei Anastasiego podejmie  bowiem przed własną publicznością zespół Dafi Społem Kielce, a obok parkietu, na którym będzie toczył się zacięty bój o zwycięstwo, będzie czekać mnóstwo atrakcji dla najmłodszych!

Mecze Trefla Gdańsk już od lat kojarzą się dobrą zabawą dla małych i dużych, wspólnym przeżywaniem emocji i wzmacnianiem rodzinnych więzi. Na trybunach zawsze spotkać można co najmniej trzy pokolenia miłośników siatkówki, a na najmłodszych fanów zawsze czekają specjalne atrakcje. Spotkanie z Dafi Społem Kielce, które odbywa się w pierwszą niedzielę wolną od handlu – 11 marca o godz. 15 – jest więc idealną okazją do kibicowania w familijnym gronie. Dzieci jak zawsze będą mogły szaleć na ogromnym dmuchańcu w strefie Sali Zabaw Honolulu, a także brać udział w warsztatach plastyczno-sportowych prowadzonych przez wykwalifikowanych animatorów, czy próbować swoich sił w planszówkach marki Trefl. Tym razem w kąciku zabaw obecni będą także Treflersi, czyli totalni fani gier planszowych, którzy każdego rozkochają w tym sposobie spędzania czasu wolnego.

Oczywiście świetną zabawą jest też samo wspólne kibicowanie – jedna z najpiękniejszych dyscyplin sportu, jaką jest siatkówka, słynie bowiem z kulturalnego dopingu i rodzinnej atmosfery na trybunach. Na meczach Trefla Gdańsk rodzice z dziećmi mogą zajmować miejsca w specjalnym sektorze rodzinnym, który gwarantuje także bliskość klubowych maskotek oraz doskonały widok zarówno na strefę Sali Zabaw Honolulu, jak i pole gry. Jeśli dzieci wybiorą więc chwilę zabawy, a nie śledzenie rozgrywek siatkarskich, rodzice mogą bez problemu jednocześnie podglądać swoje pociechy, jak i obserwować przebieg starcia. Ten drugi aspekt w niedzielę także zapowiada się interesująco. Choć drużyny walczą o zupełnie inne cele – Trefl Gdańsk o wejście do fazy play-off, a Dafi Społem uniknięcie miejsc spadkowych, obie będą bardzo zmobilizowane, by z tego pojedynku wyjść zwycięsko. Teoretycznie trzy punkty powinny zasilić konto siatkarzy z Gdańska, ale kielczanie już sprawili kilka niespodzianek, m.in. wygrywając z Asseco Resovią Rzeszów. 

Sektor rodzinny, z którego mogą kibicować całe rodziny przeznaczony jest dla dzieci do 13. roku życia, starszej młodzieży oraz ich opiekunów. Wszystkie miejsca, z których dopingują najmłodsi i ich rodzice, znajdują się w sektorach 117 i 122 na najniższej kondygnacji trybun - dzięki temu bez problemu można dotrzeć do nich z dziecięcymi wózkami. W ERGO ARENIE znajduje się też specjalny pokój dla matek karmiących, więc kibice żółto-czarnych mogą być obecni na meczach od pierwszych miesięcy życia.

Wejściówki do sektora rodzinnego dla dzieci do 13. roku życia kosztują 2 zł. Starsza młodzież - uczniowie i studenci do 26. roku życia - kibicują w nim za 10 zł. Taka cena przysługuje również osobom powyżej 60. roku życia. Wejściówki normalne kosztują natomiast 15 zł. Z kolei dzieci do 7. roku życia, które w trakcie meczu zajmują jedno miejsce razem z opiekunem, zawsze mają darmowy wstęp na mecz, niezależnie od tego, w którym sektorze kibicują. 

Co ważne, bilety do sektora rodzinnego można kupować jedynie w kasie klubowej Trefla Gdańsk w ERGO ARENIE. W sobotę, 10 marca, będzie ona otwarta od godz. 12 do 15 (kasa nr 1), a w dniu meczu - niedzielę 11 marca - od godz. 11 do godz. 15 (kasa nr 4). 

Równocześnie trwa sprzedaż biletów do pozostałych sektorów, wejściówki można kupować przez internet.

Najnowsze galerie