• PlusLiga
    2. kolejka
    17.10.2018 , 18:30

    Trefl Gdańsk 3 2 GKS Katowice


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

Tysiące Królów Dżungli objawi się w ERGO ARENIE (04.01.2018) Autor: Justyna Gdowska

Dzień przed Świętem Trzech Króli, czyli Objawieniem Pańskim, w piątek, 5 stycznia, w ERGO ARENIE objawią się tysiące Królów Dżungli. Na kibiców, którzy będą wspierać „gdańskie lwy” z trybun, czekać będą bowiem specjalne maski Trzech Królów Trefla Gdańsk – Andrei Anastasiego, Mateusza Miki i Wojciecha Grzyba – które przedstawiają ich jako pół lwy. Ze wsparciem najlepszych, lwich kibiców Trefl zrobi wszystko, by w starciu z wicemistrzem Polski głośno zaryczeć i zdobyć cenne punkty. Atmosfera będzie naprawdę gorąca, bowiem pewne już jest, że w hali na granicy Gdańska i Sopotu będzie blisko 5 000 fanów!

W sezonie 2017/2018 PlusLigi siatkarze Trefla Gdańsk prezentują się jako "gdańskie lwy". Jest to nawiązanie nie tylko do miasta, ale też głównych cech i atrybutów królów zwierząt. Podobnie jak ssaki Wielkiej Piątki żółto-czarni charakteryzują się bowiem mądrością, szlachetnością, walecznością i ambicją. Wzory związane z lwami znajdują się na strojach meczowych gdańszczan, a także wielu materiałach graficznych Trefla Gdańsk.

Specjalne lwie maski, nawiązujące swym wzorem do lwów znajdujących się na koszulkach siatkarzy, pojawią się natomiast na trybunach ERGO ARENY w piątek 5 stycznia podczas starcia z PGE Skrą Bełchatów. Kibice Trefla Gdańsk na fanpage’u klubu w portalu Facebook wybrali trzech królów „gdańskich lwów” – Andreę Anastasiego, Mateusza Mikę i Wojciecha Grzyba i to ich lwie twarze fani założą w trakcie meczu. Dodatkowo wzbogacone oczywiście o korony, nawiązujące do Święta Trzech Króli.

- ERGO ARENA od początku tego sezonu nazywana jest „jaskinią gdańskich lwów”, a w piątek sprawimy, by poczuł to każdy kibic obecny na trybunach. Poza tysiącami lwich masek trzech królów Trefla Gdańsk, w hali na granicy Gdańska i Sopotu pojawi się m.in. ekipa bębniarzy, która swoimi rytmami doda energii i zawodnikom i fanom, zorganizowany zostanie konkurs na najgłośniejszy lwi ryk, a czas w przerwach urozmaicać będą też Cheerleaders Flex Sopot – wylicza Sandra Wyrzykowska, specjalista ds. marketingu w firmie Game Time, która odpowiada za organizację meczów, marketing, komunikację i partnerstwa biznesowe drużyn spod znaku Trefla.

Kibice w piątek będą mogli dołączyć także do premierowej zbiórki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć tysiące wolontariuszy z puszkami obklejonymi serduszkami wyruszy w Polskę 14 stycznia, w ERGO ARENIE już w ten piątek kibice spotkają Dawida i Kaję, którzy najpierw ze specjalnego filmiku razem z Jurkiem Owsiakiem zapraszali do hali na granicy Gdańska i Sopotu, a teraz będą obecni na trybunach, by grać dla „wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Bilety

Bilety na mecz można nabywać za pośrednictwem serwisu trefl.ticketsoft.pl, w kasach ERGO ARENY (w czwartek kasa klubowa nr 4 otwarta będzie od godz. 16 do 19, a w piątek – dniu meczu – od godz. 14 do 18) oraz licznych punktach partnerskich, których wykaz można znaleźć na stronie www.treflgdansk.pl. Najtańsze wejściówki na ten ligowy klasyk dostępne są już za 5 złotych (studenckie), wejściówki ulgowe można kupić za 15 zł, zaś ceny biletów normalnych rozpoczynają się od 20 złotych.

Pewne już jest, że w ERGO ARENIE będzie blisko 5 000 kibiców. – Miejsca na pierwszej kondygnacji zostały wyprzedane już kilka dni temu, obecnie trwa sprzedaż biletów na wyższym poziomie trybun. Zainteresowanie wejściówkami rośnie z godziny na godzinę, więc by uniknąć długich kolejek do kas tuż przed samym meczem, zalecamy zakup biletów przez internet. Stopniowo są także otwierane kolejne sektory, by każdy, kto chce wspierać w jutrzejszej rywalizacji „gdańskie lwy” z trybun ERGO ARENY, mógł zameldować się w hali – informuje Justyna Gdowska, rzecznik prasowy Trefla Gdańsk. 

Najnowsze galerie