• PlusLiga
    14. kolejka
    13.12.2017 , 18:00

    Łuczniczka Bydgoszcz 0 3 Trefl Gdańsk


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

karnety464x2
Sprzedaż karnetów ruszyła (10.08.2017) Autor: Justyna Gdowska

W Międzynarodowy Dzień Lwa – 10 sierpnia – LOTOS Trefl Gdańsk, czyli drużyna „gdańskich lwów” uruchomiła sprzedaż karnetów na wszystkie ligowe mecze rozgrywane w roli gospodarza w sezonie 2017/2018. Wybranie stałych abonamentów oznacza nie tylko duże oszczędności, ale też… wsparcie lwów z Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego!

LOTOS Trefl Gdańsk w zbliżających się rozgrywkach PlusLigi będzie występować na siatkarskich parkietach jako „gdańskie lwy”. Jest to nawiązanie do symbolu miasta, a także atrybutów królów zwierząt – ambicji, waleczności, szlachetności i mądrości. Żółto-czarni chcą bowiem takimi postawami kierować się zarówno w trakcie walki o miejsce w fazie play-off jednej z najsilniejszych lig świata, jak i poza parkietem, realizując szereg aktywności społecznych. W trakcie sezonu do współdziałania będą zapraszać także kibiców, a już teraz każdy z fanów, który wybierze całosezonowy karnet, by wspierać „gdańskie lwy” we wszystkich domowych meczach PlusLigi… wesprze także lwy z Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego! 5 zł z każdego sprzedanego abonamentu trafi bowiem do ssaków „Wielkiej Piątki Afryki”, zamieszkujących na co dzień gdańskie ZOO.

Karnety poza wsparciem lwów oznaczają też duże oszczędności. Abonament na sezon 2017/2018 obejmuje 15 meczów, które LOTOS Trefl rozegra w ramach fazy zasadniczej PlusLigi oraz spotkania w rundzie play-off (co najmniej jedno). Ceny rozpoczynają się od 149 zł w przypadku karnetów ulgowych i 199 zł za abonamenty normalne (kategoria III), kończąc na odpowiednio 299 i 399 zł w sektorach położonych najbliżej boiska. To oznacza, że maksymalna średnia cena za jeden bilet na mecz dla posiadacza karnetu to 18 zł w przypadku wejściówek ulgowych i niespełna 25 zł dla właścicieli abonamentów bez zniżek.

Ile dokładnie można zaoszczędzić, decydując się na karnet, a nie pojedyncze bilety? Rezerwując miejsce kategorii pierwszej, ponad 120 zł! A to równowartość czterech biletów. Ceny wejściówek w nowym sezonie pozostają bowiem niezmienione i zaczynać się będą od 5 zł w przypadku posiadania zniżki oraz 10 zł za bilety normalne (kategoria czwarta, niezależnie od przeciwnika), a kończyć na 20 i 30 zł (ulgowe; normalne) w przypadku meczów 'standard' oraz 30 i 40 zł podczas spotkań 'TOP' – z PGE Skrą Bełchatów, Asseco Resovią Rzeszów, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle oraz Jastrzębskim Węglem.

Zniżki

Na kogo czekają zniżki podczas spotkań LOTOSU Trefla? Ulgowe bilety mogą nabywać uczniowie, posiadający ważną legitymację szkolną, studenci do 26. roku życia, a także seniorzy, którzy ukończyli 60 lat.

Podobnie jak w ubiegłych sezonach na posiadaczy karnetów na mecze LOTOSU Trefla Gdańsk czeka 10% zniżki przy zakupie stałych abonamentów bądź biletów na poszczególne mecze koszykarzy Trefla Sopot.

Gdzie kupić?

Abonamenty można nabywać przez internet za pośrednictwem strony www.trefl.ticketsoft.pl oraz w kasach klubowych w ERGO ARENIE (na kilka dni przed startem sezonu PlusLigi). Sprzedaż będzie prowadzona do pierwszego meczu LOTOSU Trefla w nowym sezonie PlusLigi.

Osoby, które kupią karnet przez internet, przy wejściu na mecze będą mogły okazywać QR kod znajdujący się na potwierdzeniu zakupu bądź po starcie rozgrywek, w trakcie fazy zasadniczej, odebrać w kasie klubowej w ERGO ARENIE plastikową kartę, która także będzie upoważniać do wstępu na spotkania „gdańskich lwów”.

Kibicom, którzy posiadali karnety w poprzednim sezonie i chcieliby nadal zajmować te same krzesełka na trybunach, dedykowana będzie rezerwacja miejsc. Będą one wyłączone z ogólnej sprzedaży do 24 sierpnia, a wybrać je będzie można poprzez zalogowanie się do swojego profilu w serwisie trefl.ticketsoft.pl. Osoby, które kupowały karnet stacjonarnie, bez rejestracji w systemie internetowym, będą mogły wybrać abonament w tym samym miejscu, kontaktując się mailowo lub telefonicznie z p. Kingą Rydzkowską (k.rydzkowska@lotostrefl.pl, tel. 509 925 105).

Co ponadto?

Posiadacze karnetów mają także możliwość nielimitowanego przekazania abonamentu znajomemu, jeśli sami nie mogą dotrzeć na mecz (w ramach tej samej strefy cenowej - posiadając karnet ulgowy, można przekazać go osobie, której także przysługują zniżki). Na właścicieli abonamentów będzie także czekać zniżka w klubowym sklepiku na rzeczy z najnowszej kolekcji, opatrzone siatkarskim lwem.