• PlusLiga
    17. kolejka
    13.01.2018 , 20:00

    ONICO Warszawa 3 0 Trefl Gdańsk


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

logoradiologicaRumiaGdyniav3
Radiologica dalej z LOTOSEM Treflem (18.08.2017) Autor: Justyna Gdowska

W sezonie 2017/2018 siatkarze LOTOSU Trefla nadal będą wspierani przez Radiologicę – pracownię rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Nowa umowa to kontynuacja udanej współpracy z poprzednich rozgrywek. 

Radiologica zajmuje się działalnością medyczną, a specjalizuje w diagnostyce obrazowej z zakresu rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Podmiot ten posiada pełną ofertę badań z tego zakresu, a nowoczesny sprzęt oraz aparaty różnej konstrukcji pozwalają na skierowanie jej do wszystkich osób, potrzebujących diagnostyki obrazowej. Radiologica zapewnia wysoką jakość świadczeń, nie zapominając o potrzebach i komforcie pacjenta. W placówkach Radiologici można również korzystać z wiedzy i doświadczenia neurologów, otolaryngologów, chirurgów oraz alergologa dziecięcego. Na Pomorzu pacjenci mają do dyspozycji dwie lokalizacje Radiologici – w Gdyni i Rumii.

LOTOS Trefl na mocy podpisanej umowy może korzystać w placówkach Radiologici z diagnostyki obrazowej całej drużyny bądź wybranych zawodników. – Cieszymy się, że w gronie naszych partnerów mamy tak zaufane firmy jak Radiologica. W sezonie 2016/2017 nasza współpraca przebiegała wzorcowo, niejednokrotnie skorzystaliśmy z niezawodnej diagnostyki – czy to w przypadku siatkarzy, czy koszykarzy Trefla Sopot. Bardzo dziękujemy, że nadal będziemy mieć dostęp do tych usług – powiedział prezes LOTOSU Trefla Gdańsk, Dariusz Gadomski.