• PlusLiga
    Mecz o 3. miejsce
    05.05.2018 , 17:30

    Trefl Gdańsk 3 1 Indykpol AZS Olsztyn


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

Do posta na 4 lutego2
Pucharowe zdjęcia z Cyfrowe.pl (04.02.2018) Autor: Justyna Gdowska

W środę 7 lutego – przy okazji meczu z Jastrzębskim Węglem – kibice „gdańskich lwów” oficjalnie powitają w ERGO ARENIE trofeum zdobyte we Wrocławiu w ostatni weekend stycznia. Przewidując sporą liczbę zdjęć z Pucharem Polski, specjalne atrakcje na to spotkanie przygotuje też Cyfrowe.pl – dystrybutor sprzętu foto-video. 

#mamPuchara

Wywalczone we Wrocławiu trofeum w trakcie meczu z Jastrzębskim Węglem będzie prezentowane przy boisku od strony wejścia A1 do ERGO ARENY. Przed meczem i do końca pierwszego seta starcia z drużyną Ferdinando De Giorgiego „gdańskie lwy” zapraszają kibiców do robienia sobie zdjęć z okazałym Pucharem i wrzucania ich na Instagram z hashtagami #mamPuchara oraz #cyfrowepl (co ważne najpierw należy ustawić konto jako publiczne, by możliwe było wyszukiwanie po hashtagu. W przypadku nieposiadania konta na Instagramie, zapraszamy do wysyłania zdjęć w trakcie pierwszego seta mailowo na adres j.gdowska@sport.trefl.com).

Autorzy najciekawszych fotografii zostaną zaproszeni do konkursu w długiej przerwie meczu, w którym do wygrania będzie voucher o wartości 300 zł ufundowany przez Cyfrowe.pl do wykorzystania na wypożyczenie sprzętu. Cyfrowe.pl to największy dystrybutor foto-video, który w swojej ofercie ma również usługę wypożyczania i testowania. – W naszej wypożyczalni znajdziecie około 300 różnych modeli aparatów, obiektywów, kamer i projektorów. Przy naszej pomocy można więc nie tylko zadbać o wyjątkowe zdjęcia, ale też na przykład zorganizować projekcję filmu, do której klientom indywidualnym często brakuje sprzętu – mówi Ania Bareja z Cyfrowe.pl

Gratka dla mediów

Podczas meczu z Jastrzębskim Węglem – podobnie jak w trakcie starcia z PGE Skrą Bełchatów – Cyfrowe.pl przygotuje też specjalną wypożyczalnię sprzętu foto dla akredytowanych fotoreporterów. Tym razem tuż przy trybunie prasowej pojawi się cyfrowa strefa, w której na fotografów będzie czekać ekspert z Cyfrowe.pl, a także cała gama sprzętu firmy Canon. Każdy będzie mógł wypróbować i przetestować różne aparaty, sprawdzić ich możliwości, a także więcej się dowiedzieć o fotografii sportowej.

- Cieszymy się, że trójmiejscy fotoreporterzy już po raz drugi w trakcie starcia PlusLigi będą mogli wypróbować sprzęt od Cyfrowe.pl. Fotografia sportowa jest bardzo wymagająca, akcja dzieje się dynamicznie, a wiele ujęć trzeba uchwycić w ruchu. Zachęcamy więc fotoreporterów do sprawdzenia możliwości topowych aparatów i odkrycia czegoś nowego w swojej pracy. Tego dnia w ERGO ARENIE eksponowany będzie Puchar Polski, więc mamy nadzieję, że także przy okazji zdjęć tego trofeum wypróbowane zostaną aparaty i obiektywy marki Canon. Każdy z fotoreporterów akredytowanych na mecz będzie mógł nie tylko przetestować sprzęt, ale także więcej się o nim dowiedzieć od jednego z naszych ekspertów – mówi Dariusz Pietrzak z Cyfrowe.pl.

Serdecznie zapraszamy fotoreporterów do strefy foto i skorzystania z dostępnego sprzętu. W przypadku braku akredytacji całosezonowych zapraszamy do składania jednorazowych wniosków przez Accredito.com bądź mailowo u Justyny Gdowskiej – j.gdowska@sport.trefl.com

 

Najnowsze galerie