• PlusLiga
    Mecz o 3. miejsce
    05.05.2018 , 17:30

    Trefl Gdańsk 3 1 Indykpol AZS Olsztyn


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

12.03 www2
Przekaż 1% podatku na szkolenie i rozwój kolejnych pokoleń siatkarzy (12.03.2018)

Do końca kwietnia każdy rozliczający zeznanie podatkowe, może przekazać swój 1% podatku dla organizacji pożytku publicznego. Zachęcamy do zapoznania się z ideą Fundacji Rozwoju Edukacji Trefl, która m. in. wspiera szkolenie zdolnych siatkarskich talentów. Jednym z nich jest Szymon Jakubiszak, który przeszedł przez wszystkie szczeble żółto-czarnego kształcenia, a obecnie walczy na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej, a także ma na swoim koncie międzynarodowe sukcesy. 

Fundacja Rozwoju Edukacji Trefl ma jasny cel: promowanie aktywnego trybu życia wśród najmłodszych. Wspiera ona rozwój nie tylko sportowy, ale także intelektualny, kulturalny i zawodowy dzieci oraz młodzieży, jednocześnie propagując postawy i działania na rzecz promocji sportu.

Pod skrzydłami Fundacji rozwijają się dziesiątki dzieci oraz młodzieży siatkarskiej i koszykarskiej. Fundacja uczestniczyła także w tworzeniu Szkoły Mistrzostwa Sportowego, kształcącej młodych sportowców. Zapewniając im świetne warunki do ciągłego polepszania swoich umiejętności, umożliwia młodym zawodnikom rozwinięcie skrzydeł na boiskach zmagań młodzieżowych, a z czasem także i debiut w rozgrywkach seniorskich. Taką ścieżkę sportowego rozwoju przeszedł m.in. aktualny mistrz Europy oraz świata juniorów, Szymon Jakubiszak.

Po swych pierwszych siatkarskich krokach w grupach mini siatkówki w gdańskim Jasieniaku, Szymon Jakubiszak zaczął zbierać szlify pod żółto-czarnymi skrzydłami kształcenia młodzieży. Najpierw  jako młodzik, a następnie kadet oraz junior. Obecnie Szymon już drugi sezon gra w seniorskiej drużynie Trefla Gdańsk, trenując pod okiem Andrei Anastasiego i zbierając doświadczenie na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej. Młody przyjmujący „gdańskich lwów” ma na swoim koncie także sukcesy międzynarodowe – na jego szyi zawisły już bowiem złote medale mistrzostw Europy oraz rok później świata juniorów. Jego rozwój i zdobyte sukcesy nie byłyby możliwe bez Fundacji Rozwoju Edukacji Trefl.

Fundacja dba jednak nie tylko o rozwój sportowy swoich podopiecznych. Zapewnia im także edukację pod względem intelektualnym, kulturalnym oraz artystycznym. Dużym wsparciem w rozszerzaniu działalności Fundacji jest Studio Trefl, producent bajki „Rodzina Treflików”.

Przed rozliczaniem się z Urzędem Skarbowym przypominamy, iż podatnik sam wybiera organizację, której pragnie przekazać 1% podatku. Dlatego też zachęcamy do wsparcia Fundacji Rozwoju Edukacji Trefl w jej działaniach.

Poniżej wszystkie informacje potrzebne do przekazania 1%:

Fundacja Rozwoju Edukacji Trefl

KRS: 0000069822

NIP: 585-140-60-58 | REGON: 192639687

Numer konta: 89 1050 1764 1000 0023 0110 0547

Dziękujemy za wsparcie! 

Najnowsze galerie