• PlusLiga
    2. kolejka
    17.10.2018 , 18:30

    Trefl Gdańsk 3 2 GKS Katowice


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

02.01 wop2
Premierowo dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (02.01.2018) Autor: Justyna Gdowska

Zanim cała Polska 14 stycznia będzie grała dla noworodków podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ponad tydzień wcześniej w akcję włącza się Trefl Gdańsk. Podczas piątkowego starcia z PGE Skrą Bełchatów kibice będą mogli dołączyć do inicjatywy Jurka Owsiaka, ponieważ w ERGO ARENIE – podobnie jak rok temu podczas styczniowego spotkania z MKS-em Będzin - obecni będą wolontariusze WOŚP.

Za sprawą wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 8, która uczestniczy w programie Trefla Gdańsk „Siatkarz z klasą”, tradycją staje się już, że Trefl Gdańsk gra z WOŚP chwilę wcześniej niż cały świat. W ubiegłym roku wolontariusz z gdańskiej szkoły – Dawid – był obecny w ERGO ARENIE tydzień przed 25. Finałem – 8 stycznia podczas starcia z MKS-em Będzin. W tym roku „gdańskie lwy” grają z WOŚP natomiast już dziewięć dni przed Finałem, 5 stycznia podczas meczu z PGE Skrą Bełchatów! To jedna z pierwszych zbiórek WOŚP, które odbędą się w 2018 roku, zanim tysiące wolontariuszy z puszkami obklejonymi serduszkami wyruszy w Polskę 14 stycznia.  

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do szlachetnej inicjatywy! Wolontariusze będą w hali od godz. 17 i podczas całego starcia będzie kwestować na trybunach.

Do przyłączenia się do grania dla „wyrównania szans w leczeniu noworodków” 5 stycznia w ERGO ARENIE namawia też sam Jurek Owsiak, oczywiście w towarzystwie Dawida, a także Kai, których spotkacie w hali na granicy Gdańska i Sopotu. Zapraszamy do oglądania i wspólnego grania - https://www.facebook.com/treflgdansk/videos/1612497625476286/! 

Najnowsze galerie