• PlusLiga
    Mecz o 3. miejsce
    05.05.2018 , 17:30

    Trefl Gdańsk 3 1 Indykpol AZS Olsztyn


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

07.0 lotnisko2
Port Lotniczy Gdańsk dalej z „gdańskimi lwami”! (07.02.2018) Autor: Justyna Gdowska

W 2018 roku Trefla Gdańsk niezmiennie będzie wspierać Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Na mocy nowej umowy, którą podpisano w przerwie meczu „gdańskich lwów” z Jastrzębskim Węglem, wieloletni partner żółto-czarnych pozostanie Sponsorem Złotym klubu.

Współpraca Trefla Gdańsk z Portem Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy trwa niemal od początku istnienia klubu, a nieprzerwanie od 2007 roku Port Lotniczy tytułowany jest mianem Sponsora Złotego „gdańskich lwów”. Logo Portu jest widoczne w trakcie meczów gdańskich siatkarzy m.in. na parkiecie i strojach zawodników, a od 2011 roku publiczność w hali zabawia Mewa, maskotka lotniska. Nową umowę sponsorską podpisano 7 lutego, w przerwie meczu Trefla Gdańsk z Jastrzębskim Węglem.

- Bardzo się cieszymy, że nasza owocna współpraca z Treflem Gdańsk, która zaczęła się jeszcze przed awansem zespołu do PlusLigi, będzie kontynuowana. Nie moglibyśmy sobie też wymarzyć lepszego początku dla nowego rozdziału naszej dalszej wspólnej drogi – zdobycie przez „gdańskie lwy” Pucharu Polski to świetne otwarcie 2018 roku. Jestem przekonany, że przed nami jeszcze wiele emocjonujących chwil i pięknych triumfów – powiedział Tomasz Kloskowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Efekty współpracy Trefla Gdańsk z Portem Lotniczym można zobaczyć nie tylko w ERGO ARENIE, ale też w hali odlotów gdańskiego lotniska, gdzie przyjemnej podróży życzy wszystkim pasażerom kapitan zdobywców Pucharu Polski, Mateusz Mika, w towarzystwie koszykarza Trefla Sopot, Filipa Dylewicza. W trakcie wieloletniej współpracy organizowano też wiele nietypowych inicjatyw – na przykład lotniskowa maskotka Mewa przed jednym z ważnych starć wspierała Damiana Schulza, którego ksywka brzmi „Bocian”. W najbliższych miesiącach odbędzie się też m.in. wspólny trening „gdańskich lwów” oraz drużyny Portu Lotniczego, ponieważ wśród pracowników gdańskiego lotniska nie brakuje pasjonatów sportu.

-  Bardzo się cieszę, że Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy dalej będzie aktywnie wspomagać drużynę „gdańskich lwów”. To już dwunasty rok naszej współpracy, a podczas tych wszystkich lat zarówno klub, jak i Port Lotniczy rozwijały się niezwykle dynamicznie. Jestem przekonany, że przed nami miesiące obfitujące nie tylko w sukcesy sportowe, ale też wiele wspólnych korzyści. Port Lotniczy z roku na rok obsługuje coraz większą liczbę pasażerów, a ja mogę tylko powiedzieć, że jesteśmy dumni, iż ponad 4,6 milionom osób, które podróżowały z i do Gdańska w ubiegłym roku, udanej podróży i emocji najwyższych lotów życzyli właśnie sportowcy spod znaku Trefla. Cieszę się, że w gronie firm wspierających nasz zespół mamy tak zaufanego Sponsora Złotego, jak Port Lotniczy Gdańsk – powiedział Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.

Najnowsze galerie