• PlusLiga
    Mecz o 3. miejsce
    05.05.2018 , 17:30

    Trefl Gdańsk 3 1 Indykpol AZS Olsztyn


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

20180223501FIG2
Ograniczona liczba biletów na starcie z Cuprum Lubin (06.03.2018) Autor: Justyna Gdowska

W piątek, 16 marca, o godz. 18 „gdańskie lwy” podejmą w ERGO ARENIE drużynę Cuprum Lubin. Bilety na ten mecz są już dostępne na trefl.ticketsoft.pl, jednak będzie ich ograniczona liczba – wszystko za sprawą kilu tysięcy dzieci z Kaszub, które tego dnia zameldują się na trybunach hali na granicy Gdańska i Sopotu. 

16 marca do ERGO ARENY przybędą uczniowie, którzy na co dzień uczą się j. kaszubskiego, a ich obecność na meczu będzie zwieńczeniem konkursu plastycznego w ramach inicjatywy „Aktywne Kaszuby”, współorganizowanej przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie, a także Stowarzyszenie Trefl Pomorze. Dokładna liczba młodzieży będzie znana w poniedziałek, 12 marca, jednak spodziewać się można nawet 7 tys. młodych kibiców. Bilety od początku sprzedaży będą więc w ograniczonej liczbie, a kolejne sektory będą na bieżąco włączane do puli wolnych miejsc w zależności od ich dostępności. Nie radzimy zwlekać z zakupem wejściówek, tym bardziej, że pojedynek z lubinianami to kolejne ważne starcie dwóch drużyn walczących o miejsce w czołowej szóstce.

Poza walką o wejście do fazy play-off uwagę kibiców może przykuć także ciekawa rywalizacja pod siatką. Na rozegraniu „gdańskich lwów” zagra świetny TJ Sanders, MVP wygranego meczu z Espadonem Szczecin. W pomarańczowo-czarnych barwach gdańscy kibice zobaczą z kolei dobrze znanego rozgrywającego, Michała Masnego, który w poprzednim sezonie reprezentował Trefla Gdańsk. Kanadyjczyk z pewnością będzie chciał pokazać Słowakowi, kto rządzi w ERGO ARENIE.

Bilety

Ceny biletów na ten mecz zaczynają się już od 10 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 15 zł za bilet normalne w strefie zielonej, kończąc na odpowiednio 20 i 30 zł gwarantującej najlepszy widok na boisko w strefie czerwonej. Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Została przygotowana także specjalna dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2zł. Z takiej samej stawki mogą korzystać grupy szkolne.

Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony trefl.ticketsoft.pl, a także w kasach ERGO ARENY oraz punktach partnerskich – Sklepie Koszykarza w GCH Manhatan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenie Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, a także salonikach prasowych sieci Kolporter.

Najnowsze galerie