• PlusLiga
    2. kolejka
    17.10.2018 , 18:30

    Trefl Gdańsk 3 2 GKS Katowice


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

1200625 3
Mistrzowskie widoki na Mikołajki! (02.12.2017) Autor: Justyna Gdowska

W mikołajkowe popołudnie – środę 6 grudnia – „gdańskie lwy” zapewnią Wam mistrzowskie atrakcje przy niecodziennych widokach. W wybranych gondolkach koła AmberSky spotkacie bowiem trenera Andreę Anastasiego oraz przyjmującego Trefla Gdańsk, Wojciecha Ferensa. Każdy, kto wsiądzie do „szczęśliwej gondolki”, którą będą podróżować „gdańskie lwy”, otrzyma zaproszenie na mecz z mistrzem Polski, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle! 

6 grudnia Gdańsk wypełni się mikołajkowymi atrakcjami. Od godz. 15 do 20 w okolicach koła widokowego AmberSky oraz ul. Stągiewnej na mieszkańców będzie czekać dobrze znana z amerykańskich filmów, czy świątecznych reklam ciężarówka Coca-Coli. Obok niej będzie się można przenieść natomiast w baśniowy świat, m.in. odwiedzając krainę Świętego Mikołaja, wybierając się w wirtualną przejażdżkę jego saniami, czy udając się do fabryki prezentów, w której najmłodsi samodzielne wykonają ozdoby i upominki świąteczne.

Około godz. 18:30 w AmberSky pojawią się natomiast „gdańskie lwy”. Trener Andrea Anastasi i Wojciech Ferens będą razem z Wami podziwiać miasto z wysokości nawet 50 metrów. Gdańsk „odpali już Święta”, więc piękne widoki na oświetlone i bożonarodzeniowe Stare Miasto gwarantowane! To jednak nie wszystko. Ci, którzy znajdą swoją „szczęśliwą gondolkę” z trenerem i przyjmującym Trefla Gdańsk w środku, otrzymają zaproszenia na mecz „gdańskich lwów” z mistrzem Polski, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, który zostanie rozegrany w ERGO ARENIE tuż przed Świętami, w sobotę, 23 grudnia, o godz. 14:45! W okolicach koła spotkacie też dobrze znanego z meczów gdańszczan Treflika, który będzie miał dla Was świąteczne niespodzianki. Razem będziemy się bawić do końca mikołajkowej imprezy, czyli godz. 20. 

Do zobaczenia! 

Najnowsze galerie