• PlusLiga
    2. kolejka
    17.10.2018 , 18:30

    Trefl Gdańsk 3 2 GKS Katowice


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

3I7A6894aa2
Intensywny weekend żołto-czarnej młodzieży (30.11.2017) Autor: Wioleta Prajsnar, fot. S. Wilczewski

Niemal wszystkie ekipy Trefla pojawią się w weekend na parkiecie. W piątek domowe spotkanie czeka drugich kadetów, dla których będzie to ostatni mecz tej rundy rozgrywek. W sobotę o kolejne punkty powalczy Trefl Lębork, który wyjątkowo podejmie rywali w hali treningowej gdańskiej ERGO ARENY, a na koniec na boiska wyjdą juniorzy oraz młodzicy.

Ostatni pojedynek pierwszej części sezonu już 1 grudnia rozegrają gdańscy kadeci II, podejmując SKS Starogard Gdański w hali Gdańskiego Ośrodka Sportu o godzinie 15. Poprzednie starcie na swoim koncie zapisali żółto-czarni, którzy i tym razem mają nadzieję na zgarnięcie pełnej puli punktów. Pierwsza drużyna już w miniony wtorek zakończyła II rundę rozgrywek, wygrywając z UKS-em Wilkami Chwaszczyno i z kompletem zwycięstw, punktów, a także bez straty seta awansowała dalej.

Po zeszłotygodniowej porażce z Grudziądzem i spadkiem na trzecie miejsce w tabeli grupy 1 Trefl Lębork czeka spotkanie z Womixem NTS-em Trójką Nakło. Podopieczni Edwarda Pawlun nie biorą pod uwagę innego scenariusza, niż zwycięstwo za trzy punkty, szczególnie że dołączy do nich kilku zawodników, których zabrakło poprzednim razem. Mecz II ligi odbędzie się o godzinie 18, tym razem wyjątkowo w hali treningowej ERGO ARENY, niedługo po starciu seniorów Trefla Gdańsk z BBTS-em Bielsko-Biała.

W niedzielę przedostatnie pojedynki w II rundzie rozegrają juniorzy. Pierwsza ekipa w derbach Gdańska zmierzy się z GKS-em Stoczniowcem. Początek spotkania o godzinie 13, a miejscem zmagań będzie hala Zespołu Szkół Energetycznych przy ul. Reja 25. Z kolei siatkarze Mariusza Łobacza w roli gości pojawią się w Pucku, gdzie czekać na nich będzie miejscowy MKS Korab. Zwycięstwo pozwoli im wskoczyć na fotel wicelidera tabeli.

Natomiast młodzicy Trefla Gdańsk 3 grudnia rozpoczną rywalizację w swojej I lidze. Pierwsza drużyna uda się do Jastarni, gdzie jej przeciwnikami będą gospodarze oraz SPS Lębork, a drugi zespół w hali ZS nr 8 przy ul. Meissnera 9 w Gdańsku zagra z dwiema ekipami ze Starogardu Gdańskiego – SKS-em oraz UKS-em SET-em.

 

Terminarz:

II liga
2.12, g. 18.00, hala treningowa ERGO ARENY
Trefl Lębork – Womix NTS Trójka Nakło

Juniorzy
3.12, g. 13.00 GKS Stoczniowiec Gdańsk – Trefl Gdańsk I (hala ZSE w Gdańsku)
3.12 MKS Korab Puck – Trefl Gdańsk II

Kadeci
28.11 Trefl Gdańsk I – UKS Wilki Chwaszczyno 3:0 (25:15, 25:16, 25:12)
1.12, g. 15.00, hala GOS-u
Trefl Gdańsk II – SKS Starogard Gdański

Młodzicy
3.12, g. 16.00, Jastarnia
UKS w Jastarni – SPS Lębork
SPS Lębork – Trefl Gdańsk I
Trefl Gdańsk I – UKS w Jastarni

4.12, g. 11.30, hala ZS nr 8 przy ul. Meissnera 9, Gdańsk
Trefl Gdańsk II – SKS Starogard Gdański
SKS Starogard Gdański – UKS SET Starogard Gdański
UKS SET Starogard Gdański – Trefl Gdańsk II

Najnowsze galerie