• PlusLiga
    Mecz o 3. miejsce
    05.05.2018 , 17:30

    Trefl Gdańsk 3 1 Indykpol AZS Olsztyn


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

3I7A1219a2
Gdańsk gospodarzem 1/2 Mistrzostw Polski Kadetów (07.03.2018) Autor: Wioleta Prajsnar, fot. S. Wilczewski

Dziś poznaliśmy składy półfinałów Mistrzostw Polski Kadetów. Szesnaście zespołów zostało podzielonych na cztery grupy, a gdańszczanie, którzy będą pełnić rolę gospodarzy, znaleźli się grupie 1. razem z ekipami z Poznania, Bydgoszczy i Łodzi.

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się dziś losowanie turniejów półfinałowych mistrzostw Polski w kadegorii kadetów. Po ubiegłotygodniowych ćwierćfinałach zostało wyłonionych 16 drużyn, które teraz podzielono na cztery grupy. W pierwszej znaleźli się Trefl Gdańsk, KS Energetyk Poznań, BKS Chemik Bydgoszcz i RCS Czarni Radom; w drugiej – Jastrzębski Węgiel, UKS SMS Joker Piła, EKS Skra Bełchatów i KS METRO Warszawa; w trzeciej – UMKS MOS Wola Warszawa, AZS 2020 Częstochowa, AKS V LO Rzeszów i SKPS Dunajec Nowy Sącz; a w czwartej – AZS PWSZ Nysa, MMKS Maraton Świnoujście, NTS Trójka Nakło oraz TS Volley Rybnik.

Trefl Gdańsk niedawno gościł u siebie turniej ćwierćfinałowy, w którym mierzył się, m.in. z aktualnymi mistrzami Polski – AZS-em 2020 Częstochowa. Podopieczni Mariusza Łobacza nie przegrali ani jednego spotkania i z pierwszego miejsca przeszli do kolejnego etapu.

Półfinałowe zmagania kadetów rozpoczną się w piątek, 16 marca, a zakończą w niedzielę, 18 marca. Do finału awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy. Szczegółowy harmonogram podamy wkrótce.

 

Grupy 1/2 MPK (na pierwszym miejscu gospodarze):

GRUPA 1
1. TREFL Gdańsk
2. KS Energetyk Poznań
3. BKS Chemik Bydgoszcz
4.RCS Czarni Radom

GRUPA 2
1. Jastrzębski Węgiel
2. UKS SMS Joker Piła
3. EKS Skra Bełchatów
4. KS METRO Warszawa

GRUPA 3
1. UMKS MOS Wola Warszawa
2. AZS 2020 Częstochowa
3. AKS V LO Rzeszów
4. SKPS Dunajec Nowy Sącz

GRUPA 4
1. AZS PWSZ Nysa
2. MMKS Maraton Świnoujście
3. NTS Trójka Nakło
4. TS Volley Rybnik

Najnowsze galerie