• PlusLiga
    2. kolejka
    17.10.2018 , 18:30

    Trefl Gdańsk 3 2 GKS Katowice


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

20171031009IGA2
Fabian Majcherski królem parkietu, czyli „gdańskie lwy” w akcji w Cybermachinie (02.11.2017) Autor: Justyna Gdowska, GameTime.TV

W trakcie piątkowego starcia Trefla Gdańsk z Espadonem Szczecin przy siatkarskim parkiecie ERGO ARENY pojawi się strefa gier – zarówno planszowych, jak i video. We wtorkowy wieczór z kibicami przetestowali je natomiast Mateusz Mika, Fabian Majcherski, Michał Kozłowski i Wojciech Ferens. Zawodnicy spotkali się z fanami w pubie Cybermachina i przez dwie godziny rywalizowali w różnych konkurencjach. Za sprawą Xboxa i „Just Dance” niekwestionowanym królem parkietu został libero Fabian Majcherski!

Mecze Trefla Gdańsk to zawsze dawka wielkich, siatkarskich emocji i niecodzienne atrakcje. Podczas piątkowego starcia z Espadonem Szczecin (początek meczu o godz. 18) na kibiców będzie czekać strefa gier, w której będzie można spróbować swoich sił zarówno w planszówkach, jak i na konsolach. – Będzie Pegasus, więc przetestujemy się w tak kultowych grach jak „Contra”, czy „Mario”, przygotujemy również „Pac-mana”, nie zabraknie też „Just Dance”, gdzie sprawdzimy umiejętności taneczne – wylicza przed piątkowym starciem Piotr Smutek, właściciel Cybermachiny, która dostarczy atrakcje do ERGO ARENY.

We wtorek czterech zawodników i fani spotkali się właśnie w gdańskim pubie, by razem przetestować meczowe atrakcje. Mateusz Mika, Wojciech Ferens, Michał Kozłowski i Fabian Majcherski zmierzyli się z kibicami zarówno w grach Trefla, jak i na Xboxie. W tej drugiej konkurencji prym wiódł młody libero „gdańskich lwów”, który ujawnił swój taneczny talent w „Just Dance”, ale jak zaznacza, osoby z nim rywalizujące okazały się lepsze. – Szkoda, że przegrałem wszystko, co mogłem, ale bawię się naprawdę wyśmienicie, a nasi fani pokazali, że nie tylko świetnie nas dopingują, ale są też super ekipą do zabawy i gier – powiedział Fabian Majcherski.  

Zapraszamy do oglądania materiału wideo oraz wypróbowania atrakcji podczas piątkowego meczu! Pierwszy gwizdek spotkania o godz. 18. Bilety są dostępne od 10 zł na stronie trefl.ticketsfot.pl. Do momentu rozpoczęcia tego spotkania trwa też sprzedaż całosezonowych karnetów, które gwarantują duże oszczędności. 

Najnowsze galerie