• PlusLiga
    Mecz o 3. miejsce
    05.05.2018 , 17:30

    Trefl Gdańsk 3 1 Indykpol AZS Olsztyn


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

10.10 siemanko trefl www2
Dodatkowy nabór do grupy tanecznej "Siemanko Trefl"! (10.10.2017) Autor: Justyna Gdowska

W sezonie 2017/2018 w przerwach meczów Trefla Gdańsk na parkiecie ERGO ARENY oglądamy nową grupę taneczną – „Siemanko Trefl”! W najbliższą niedzielę odbędzie się dodatkowy nabór, na który zapraszamy dziewczyny w wieku od 9 do 15 lat!

Trefl Gdańsk po raz pierwszy w historii tworzy własną grupę taneczną, która będzie urozmaicać czas kibicom w trakcie wszystkich meczów rozgrywanych w ERGO ARENIE. Powstała ona dzięki współpracy z “Siemanko” – Szkołą Tańca i Agencją Artystyczną, której założycielem jest Dominika Peszel. Zespołem „Siemanko Trefl” zajmuje się natomiast Aleksandra Kasprzyk, specjalizująca się w tańcu nowoczesnym oraz turbo kids, która na swoim koncie ma m.in. szkolenia pod okiem Pauliny Wycichowskiej, Katarzyny Kizior i Thierry’ego Vergera, a także występy na deskach Teatru na Plaży w Sopocie. Zajęcia, które prowadzi, oprócz podstaw tańca, choreografii i zabawy, zawierają naukę anatomii, co pomaga początkującym tancerzom w świadomym i zdrowym kierowaniu swoim ciałem.

W najbliższą niedzielę (15 października) w Studiu Tańca „Siemanko” odbędzie się dodatkowy nabór do grupy „Siemanko Trefl” dla dziewczyn w wieku od 9 do 15 lat. Casting rozpocznie się o godz. 17 i potrwa godzinę. Należy zabrać ze sobą strój sportowy oraz wygodne obuwie, a także przygotować krótką choreografię. Utworzona grupa będzie trenować dwa razy w tygodniu – we wtorki w godz. od 18 do 19 oraz w piątki od godz. 19 do 20 w Studiu Tańca „Siemanko” na gdańskiej Zaspie. Udział w zajęciach będzie zgodny z cennikiem „Siemanko”. Dla zespołu zostaną przygotowane specjalne stroje na występy w przerwach meczów, a także stworzone zostaną dedykowane siatkarskim starciom choreografie. 

Szczegółowych informacji udziela Aleksandra Kasprzyk pod nr tel. 792 184 275. 

Najnowsze galerie