• PlusLiga
    2. kolejka
    17.10.2018 , 18:30

    Trefl Gdańsk 3 2 GKS Katowice


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

1920x1080 10
Bilety na starcie z mistrzem Polski (30.11.2017) Autor: Justyna Gdowska

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w sobotę, 23 grudnia, o godz. 14:45 do ERGO ARENY zawita mistrz Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle! Wielkie emocje, niesamowita atmosfera i najlepsza, przedświąteczna rozrywka gwarantowane! Już teraz zapewnijcie sobie chwilę oddechu od bożonarodzeniowych obowiązków i zarezerwujcie swoje miejsca na trybunach ERGO ARENY! 

Starcie z rozpędzonym mistrzem Polski, który w obecnym sezonie także jak na razie jest niepokonany, to niekwestionowany hit i gwarancja siatkówki na najwyższym poziomie! Na boisku spotkają się m.in. czterej mistrzowie świata – Paweł Zatorski i Rafał Buszek po stronie gości oraz Piotr Nowakowski i Mateusz Mika w ekipie „gdańskich lwów”. Do ERGO ARENY zawita też świetnie znany w Gdańsku Włoch Marco Falaschi, a na ławkach trenerskich  zasiądą przyjaciele Andrea Gardini oraz Anastasi. Na trybunach na pewno nie zabraknie przedświątecznych akcentów, ale najważniejszy jest głośny doping! Walczcie razem z „gdańskimi lwami”, by pokazać przeciwnikowi moc i charakter. Trefl Gdańsk na pewno zrobi wszystko, by sprezentować kibicom pod choinkę komplet punktów. Przedświąteczny mecz to świetny sposób na chwilę oderwania się od bożonarodzeniowych obowiązków!

Bilety

Ceny biletów zaczynają się już od 5 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 10 zł za bilety normalne w strefie żółtej, kończąc na odpowiednio 30 i 40 zł w gwarantującej najlepszy widok na boisko strefie czerwonej. Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Specjalna oferta przygotowana została dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 5 zł! Z takiej samej stawki mogą skorzystać grupy szkolne.

W sezonie 2017/2018 przygotowany jest też specjalny sektor dla studentów. Uczniowie szkół wyższych mogą skorzystać z wyznaczonych miejsc (żółte sektory), za które zapłacą tylko 5 zł.

Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony trefl.ticketsoft.pl, a także w kasach ERGO ARENY oraz punktach partnerskich - Sklepie Koszykarza w GCH Manhattan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, a także salonikach prasowych sieci Kolporter.

Bilety na starcie z ZAKSĄ będą dostępne w klubowej kasie nr 4 w ERGO ARENIE także podczas sobotniego spotkania z BBTS-em Bielsko-Biała.

Najnowsze galerie