• PlusLiga
    2. kolejka
    17.10.2018 , 18:30

    Trefl Gdańsk 3 2 GKS Katowice


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

10.11 www2
Bilety na starcie z BBTS-em Bielsko-Biała (10.11.2017) Autor: Justyna Gdowska

W sobotę, 2 grudnia, o godz. 14:45 Trefl Gdańsk podejmie w ERGO ARENIE ekipę BBTS-u Bielsko-Biała. Choć bielszczanie jak na razie nie mają szczęścia w tym sezonie PlusLigi, na pewno przyjadą do Gdańska zmotywowani, by sprawić niespodziankę. „Gdańskim lwom” jak zawsze pomoże doping żółto-czarnej publiczności! Bilety na to spotkanie są w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 10 zł. 

Po miesięcznej przerwie „gdańskie lwy” wracają do ERGO ARENY! Trefl Gdańsk do starcia z BBTS-em Bielsko-Biała przystąpi bowiem po serii meczów wyjazdowych – z Indykpolem AZS-em Olsztyn, Dafi Społem Kielce, PGE Skrą Bełchatów i Cuprum Lubin. Wszystkich stęsknionych kibiców zapraszamy na trybuny! Poza sportowymi emocjami czekać na Was będą atrakcje z gry Trefla „Ego” – dowiemy się więcej o zawodnikach, a także nie zabraknie oczywiście ciekawych konkursów!

Bilety

Ceny biletów zaczynają się już od 10 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 15 zł za bilety normalne w strefie zielonej, kończąc na odpowiednio 20 i 30 zł w gwarantującej najlepszy widok na boisko strefie czerwonej.

Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Specjalna oferta przygotowana została dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2 zł! Z takiej samej stawki mogą skorzystać grupy szkolne.

Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony trefl.ticketsoft.pl, a także w kasach ERGO ARENY oraz punktach partnerskich - Sklepie Koszykarza w GCH Manhattan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART oraz salonikach prasowych sieci Kolporter.

Najnowsze galerie