• PlusLiga
    Mecz o 3. miejsce
    05.05.2018 , 17:30

    Trefl Gdańsk 3 1 Indykpol AZS Olsztyn


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

1920x1080 12
Bilety na starcie z Asseco Resovią Rzeszów (05.02.2018)

W piątek, 23 lutego, o godzinie 18 „gdańskie lwy”  podejmą w ERGO ARENIE jedną z najbardziej utytułowanych drużyn PlusLigi - Asseco Resovię Rzeszów. Bilety na ten mecz są już dostępne na stronie trefl.ticketsoft.pl.

Rzeszowska wataha przyjedzie do „lwiej laskimi” na pewno z myślą o rewanżu za październikowe starcie, w którym „gdańskie lwy” po raz pierwszy w historii PlusLigi wygrały na Podpromiu, i to w stosunku 3:0. Zaciętego starcia możemy się spodziewać także i z tego powodu, że faza play-off jest coraz bliżej, w czołówce tabeli z każdą kolejką robi się coraz ciaśniej, a obie drużyny – jako bezpośredni rywale o miejsce w kolejnej fazie rozgrywek - mają wilczy apetyt na pozycje w czołówce. Kto wyjdzie ze starcia zwycięsko - „gdańskie lwy” czy wilki z Rzeszowa? Żółto-czarnym na pewno pomoże wsparcie najlepszej, lwiej publiczności!

Bilety

Ceny biletów zaczynają się już od 15 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 20 zł za bilet normalne w strefie zielonej, kończąc na odpowiednio 30 i 40 zł gwarantującej najlepszy widok na boisko w strefie czerwonej. Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku zycia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Została przygotowana także specjalna dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 5zł. Z takiej samej stawki mogą korzystać grupy szkolne.

W sezonie 2017/2018 przygotowany jest też specjalny sektor dla studentów. Uczniowie szkół wyższych mogą skorzystać z wyznaczonych miejsc (żółte sektory), za które zapłacą tylko 5 zł.

Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony trefl.ticketsoft.pl, a także w kasach ERGO ARENY oraz punktach partnerskich – Sklepie Koszykarza w GCH Manhatan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenie Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, a także salonikach prasowych sieci Kolporter. 

Najnowsze galerie