• PlusLiga
    17. kolejka
    13.01.2018 , 20:00

    ONICO Warszawa 3 0 Trefl Gdańsk


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

29.08 www2
„Siemanko Trefl”, czyli LOTOS Trefl Gdańsk tworzy grupę taneczną! (29.08.2017) Autor: Justyna Gdowska

W sezonie 2017/2018 w przerwach meczów LOTOSU Trefla Gdańsk na parkiecie ERGO ARENY będziemy oglądać nową grupę taneczną – „Siemanko Trefl”! Tym samym klub tworzy własny zespół, do którego poszukiwane są dziewczyny w wieku od 9 do 15 lat. Nabór już w najbliższą sobotę, 2 września, w ERGO ARENIE. 

LOTOS Trefl po raz pierwszy w historii tworzy własną grupę taneczną, która będzie urozmaicać czas kibicom w trakcie wszystkich meczów rozgrywanych w ERGO ARENIE. Powstanie ona dzięki współpracy z “Siemanko” – Szkołą Tańca i Agencją Artystyczną, której założycielem jest Dominika Peszel. „Siemanko” powstało z myślą o ludziach, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem, jak również dla pragnących rozwijać swój warsztat i talent taneczny pod okiem profesjonalistów (m.in. zwycięzców wielu Ogólnopolskich Zawodów, uczestników programów telewizyjnych „Mam Talent” i „You Can Dance”). Zespołem „Siemanko Trefl” zajmie się natomiast Aleksandra Kasprzyk, specjalizująca się w tańcu nowoczesnym oraz turbo kids, która na swoim koncie ma m.in. szkolenia pod okiem Pauliny Wycichowskiej, Katarzyny Kizior i Thierry’ego Vergera, a także występy na deskach Teatru na Plaży w Sopocie. Zajęcia, które prowadzi, oprócz podstaw tańca, choreografii i zabawy, zawierają naukę anatomii, co pomaga początkującym tancerzom w świadomym i zdrowym kierowaniu swoim ciałem.

W najbliższą sobotę 2 września w ERGO ARENIE odbędzie się nabór do grupy „Siemanko Trefl” dla dziewczyn w wieku od 9 do 15 lat. Casting rozpocznie się o godz. 16 i potrwa dwie godziny. Chętnych zapraszamy wejściem C1. Należy zabrać ze sobą strój sportowy oraz wygodne obuwie, a także przygotować krótką choreografię. Utworzona grupa będzie trenować dwa razy w tygodniu – we wtorki w godz. od 18 do 19 oraz w piątki od godz. 19 do 20 w Studiu Tańca „Siemanko” na gdańskiej Zaspie. Udział w zajęciach będzie zgodny z cennikiem „Siemanko”. Przed meczami do treningów przeznaczona będzie salka rozgrzewkowa w ERGO ARENIE. Dla zespołu zostaną przygotowane specjalne stroje na występy w przerwach meczów, a także stworzone zostaną dedykowane siatkarskim starciom choreografie.