• PlusLiga
    Mecz o 3. miejsce
    05.05.2018 , 17:30

    Trefl Gdańsk 3 1 Indykpol AZS Olsztyn


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

„Pozytywna strefa kibicowania” „Siatkarza z klasą” nagrodzona! (12.05.2018)

W minionym tygodniu Gdański Ośrodek Sportu ogłosił nagrody dla szkół, które niespełna miesiąc temu, podczas 4. Gdańsk Maratonu, tworzyły „pozytywne strefy kibicowania”. Kolorowy i głośny doping, który zgotowali biegaczom uczniowie uczestniczący w projekcie „Siatkarz z klasą” wyprzedził osiem innych szkół i zajął piąte miejsce! Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i jednocześnie gratulujemy wyróżnienia!

Trefl Gdańsk od kilku sezonów prowadzi program „Siatkarz z klasą”, w ramach którego siatkarze na cały rok szkolny stają się sportowymi opiekunami i mentorami dla czwarto-, piąto-, bądź szóstoklasistów. W sezonie 2017/2018 Damian Schulz został opiekunem uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 89, Wojciech Ferens ze Szkoły Podstawowej nr 8, Daniel McDonnell ze Szkoły Podstawowej nr 81, Patryk Niemiec ze Szkoły Podstawowej nr 16, a Michał Kozłowski ze Szkoły Podstawowej nr 58. „Gdańskie lwy” regularnie spotykają się ze swoimi klasami podczas meczów w ERGO ARENIE oraz w szkołach.

Niespełna miesiąc temu, tuż przed ostatnim meczem rundy zasadniczej Trefla Gdańsk, w stolicy województwa pomorskiego odbywał się 4. Gdańsk Maratonu - jedna z największych imprez biegowych w Polsce. Wydarzeniem towarzyszącym 4. Gdańsk Maratonowi był z kolei konkurs Gdańskiego Ośrodka Sportu na najliczniejszą, najgłośniejszą i najbardziej kolorową grupę kibiców. „Gdańskie lwy” do wspólnego działania zaprosiły więc wszystkie pięć szkół biorących udział w projekcie „Siatkarz z klasą”, by dopingować maratończyków. W rywalizacji na najlepszą strefę liczyła się kreatywność, dlatego „gdańskie lwiątka” samodzielnie wykonały żółto-czarne plakaty oraz banery z motywującymi hasłami, które wcześniej same ułożyły. „Szkolne lwie stado” licznie stawiło się na miejscu, by głośno i wytrwale „ryczeć” ku motywacji maratończyków.

W minionym tygodniu Gdański Ośrodek Sportu docenił wszystkie „pozytywne Strefy Kibicowania”, fundując nagrody pieniężne dla najlepszych oraz rzeczowe dla pozostałych. Szkoły „Siatkarza z klasą” zostały za swe zaangażowanie docenione nagrodą 500 zł. Ogromnie dziękujemy uczniom, nauczycielom, rodzicom i wszystkim zaangażowanym za włożoną energię, wspólny czas i zabawę, a także gratulujemy wysokiego miejsca! Brawo, WY! 

Najnowsze galerie