• PlusLiga
    2. kolejka
    17.10.2018 , 18:30

    Trefl Gdańsk 3 2 GKS Katowice


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

„Pomorskie dla Zdrowia” z siatkarskimi aktywnościami – w niedzielę zapraszamy do ERGO ARENY! (22.06.2018)

„Pomorskie dla Zdrowia” – pod takim hasłem odbędzie się, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, kolejna Aktywna Niedziela w ERGO ARENIE. Już 24 czerwca w godz. 11:00-17:00 zapraszamy przed gdańsko-sopocką halę na rodzinny festyn, gdzie czekać będą lekarze specjaliści, profilaktycy, trenerzy, sportowcy oraz psychologowie. Nie zabraknie oczywiście „gdańskich lwów” – tym razem o siatkarskie aktywności zadba zawodnik żółto-czarnych juniorów oraz drugoligowego Trefla Lębork – Kacper Wnuk.

W trakcie festynu przygotowane będą trzy strefy. Strefa Zdrowia, w której m.in. będzie można zadbać o zdrowe plecy i skorzystać z konsultacji z zakresu profilaktyki wad postawy, czy z zabiegów fizykalnych (krioterapia miejscowa, naświetlania lampą bioptron) oraz porad dotyczących przeciwdziałaniu osteoporozie, bólom przeciążeniowym pleców i stawów. Specjaliści czekać będą też z poradami fizjoterapeutycznymi, czy dietetycznymi.

Kacpra Wnuka spotkacie z kolei w godz. od 12 do 13 w Strefie Sportu. Ponadto w tej przestrzeni będzie można skorzystać też z energetycznej zumby, relaksacyjnej jogi, treningu z kijami Nordic, czy aerobiku z piłeczkami. Od 13 z kolei o koszykarskie atrakcje zadba Trefl Sopot.  

Na chwilę wytchnienia przy sokach warzywnych i degustację zdrowej żywności organizatorzy zapraszają natomiast do Strefy Relaksu. Tam też rodzinny czas spędzany będzie przy planszówkach od firmy Trefl SA.

Więcej informacji i pełny harmonogram atrakcji znajduje się na www.ergoarena.pl. Współorganizatorami niedzielnej imprezy są ERGO ARENA, Sopockie Stowarzyszenie Zdrowi i Aktywni, Samorząd Województwa Pomorskiego oraz Pomorskie Centrum Reumatologiczne w Sopocie. Podczas imprezy prowadzona będzie także zbiórka na sprzęt rehabilitacyjny dla małych pacjentów Pomorskiego Centrum Reumatologicznego w Sopocie.

Udział we wszystkich konsultacjach, badaniach i zajęciach jest bezpłatny! Do zobaczenia na festynie „Pomorskie dla Zdrowia”, niech to będzie zdrowa i Aktywna Niedziela!

Najnowsze galerie