• PlusLiga
    Mecz o 3. miejsce
    05.05.2018 , 17:30

    Trefl Gdańsk 3 1 Indykpol AZS Olsztyn


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

„Gdańskie lwy” na Dzień Kobiet (07.03.2018) Autor: Justyna Gdowska

8 marca zdecydowanie polecamy przejażdżkę gdańskimi tramwajami. Na podróżujące panie z kwiatkami i zaproszeniami na niedzielne starcie z Dafi Społem Kielce będą bowiem czekać zawodnicy Trefla Gdańsk. Gdzie i kiedy będzie można spotkać siatkarzy?

Występujący z numerem dziewięć na koszulce Patryk Niemiec oraz grający z ‘19’ Brad Gunter opanują w czwartkowe popołudnie tramwaj linii dziewięc. Zawodnicy wyruszą o godz. 13:38 spod Galerii Bałtyckiej i udadzą się w kierunku Gdańska Głównego. Tam spotkać ich będzie można nie tylko w tramwaju, ale też na przystanku ‘Dworzec Główny’. Z powrotem w kierunku Galerii „gdańskie lwy” wyruszą ‘dziewiątką’ o 14:10. Siatkarze będą mieli dla pań nie tylko kwiatki, ale też zaproszenia na niedzielne starcie z Dafi Społem Kielce (11 marca, godz. 15:00, ERGO ARENA). Oczywiście nie zabraknie też okazji do wspólnych zdjęć i autografów. „Gdańskie lwy” będą mieć przygotowane także okolicznościowe pocztówki ze zdobycia Pucharu Polski, które są świetną pamiątką tego historycznego sukcesu.

Z kolei po południu – a dokładnie o godz. 18:34 – TJ Sanders i Fabian Majcherski wyruszą spod Opery Bałtyckiej specjalnym zabytkowym tramwajem, który z okazji 8 marca dla mieszkańców stolicy Pomorza przygotowały Gdańskie Autobusy i Tramwaje. Zawodnicy pojadą w kierunku Dworca Głównego i Siedlec, by wrócić pod Operę Bałtycką 50 min. później. W tym wyjątkowym tramwaju atrakcje dla podróżnych będą czekać nie tylko od „gdańskich lwów”, ale też przygotują je same Gdańskie Autobusy i Tramwaje. Podróż razem z „gdańskimi lwami” jest więc świetnym sposobem na miłe i niestandardowe popołudnie 8 marca!

Trefl Gdańsk z okazji Dnia Kobiet przeprowadził też „testy zgodności” wśród zawodników i ich żon. Na pytania odpowiadali Kasia i Wojtek Grzybowie oraz Ola i Michał Kozłowscy. Jak dobrze panowie znają swoje drugie połówki? Odpowiedź w filmikach! 

Najnowsze galerie