• PlusLiga
    2. kolejka
    17.10.2018 , 18:30

    Trefl Gdańsk 3 2 GKS Katowice


Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

04.06 plawka2
Żółto-czarna młodzież na plaży (04.06.2018)

Po zakończeniu sezonu halowego, w którym wszystkie grupy młodzieżowe Trefla Gdańsk dotarły do turniejów finałowych, a młodzicy i kadeci zmagania zakończyli z medalami mistrzostw Polski, czas na emocje w siatkówce plażowej. W miniony weekend pięć żółto-czarnych par rywalizowało w XX Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Siatkówce Plażowej w kategorii kadetów, a trzy pary w kategorii juniorów. 

Mistrzostwa województwa w kategorii kadetów odbywały się w sobotę w Gdyni. Aż cztery pary Trefla Gdańsk zajęły miejsca w pierwszej szóstce zmagań. W zawodach triumfowali Jakub Kraut i Dawid Pawlun, a na najniższym stopniu podium stanęli Dawid Pruszkowski i Mateusz Wilczewski, którzy rywalizowali z kolegami o rok starszymi. Na piątym miejscu uplasowali się Konrad Bangrowski i Mateusz Weiner, a lokatę niżej para Mikołaj Bogucki – Seweryn Lipiński. Stawkę zamknęli z kolei Krzysztof Podlaski i Jakub Tubiak. Dzień później trzy pary walczyły z kolei na plaży w kategorii juniorów – Jakub Kraut i Dawid Pawlun ponownie triumfowali w zmaganiach, Dawid Pruszkowski – tym razem w parze z Cezarym Labuddą – uplasowali się na piątym miejscu, w rywalizacji startowali też bracia Bangrowscy.

Dokładne wyniki zmagań kadetów - http://www.pwzps.org/index.php?option=com_content&view=article&id=2348%3Awyniki-mistrzost-woj-w-siatkowce-plazowej-kadetow&catid=14&Itemid=21

Najnowsze galerie