energa basket liga

Akredytacje

Zapraszamy przedstawicieli mediów do akredytowania się na mecze Trefla Sopot w sezonie 2017/2018 przez platformę Accredito.com pod adresem www.accredito.com/trefl-sopot.

System Accredito.com umożliwia przedstawicielom mediów subskrybowanie informacji oraz wnioskowanie o akredytacje na mecze różnych drużyn, operując tylko jednym kontem ogólnym.

W celu zarejestrowania swojego konta dziennikarskiego w systemie, prosimy o wejście na stronę www.accredito.com/pl/ i wybranie opcji "Rejestracja" -> "Zarejestruj konto dziennikarza". Po wypełnieniu formularza Państwa konto zostanie utworzone, a na wskazany przy rejestracji adres e-mail wysłany zostanie link aktywacyjny.

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to uczynić, wybierając opcje "Redakcje". Jeśli redakcji nie ma na liście, konieczne będzie jej zarejestrowanie. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.accredito.com/faq/editor.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje prasowe dotyczące Trefla Sopot oraz informacje o procesach akredytacyjnych, prosimy po zalogowaniu o wybranie opcji "Biura prasowe" i zaznaczenie "Subskrybuj" przy biurze Trefl Sopot.

Więcej informacji dotyczących korzystania z systemu znajdą Państwo pod adresem www.accredito.com/faq/reporter.

Proces przyjmowania wniosków akredytacyjnych na cały sezon 2017/2018 rozpoczął się 31 sierpnia i potrwa do 29 września. Odbiór gotowych akredytacji będzie możliwy przed trzema pierwszymi meczami domowymi Trefla Sopot w rozgrywkach Polskiej Ligi Koszykówki. Przypominamy, że wypełnienie wniosku jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Klub zastrzega sobie prawo do nieprzyznania akredytacji bez podania przyczyny.