1 2 3

Relacje

20160417017ebcbydgoszczIGA5834FIG
Pozytywnie na koniec (17.04.2016)

W ostatnim meczu w Hali 100-lecia w tym sezonie koszykarze Trefla nie dali najmniejszych szans Stali Ostrów i pewnie wygrali...

• Pierwsza połowa ustawiła mecz (13.04.2016) Autor: Paweł Durkiewicz, fot. Artur Podlewski/058sport.pl

Bardzo słabe pierwsze 20 minut zadecydowało o porażce Trefla Sopot w wyjazdowym meczu z Rosą Radom. Po zmianie stron... więcej

• Pogryźliśmy rottweilery! (09.04.2016)

Jak za starych dobrych czasów, Trefl podjął w Hali 100-lecia Anwil Włocławek i pokonał włocławian po bardzo zaciętym i... więcej

• Wyjazdowe przełamanie w Lublinie! (01.04.2016) Autor: Paweł Durkiewicz

Koszykarze Trefla nie zagrali wielkiego meczu, ale najważniejsze, że zdołali przełamać się w meczach wyjazdowych i wygrali... więcej

• Naprawdę twarde pierniki (26.03.2016)

Wielkanocne śniadanie lepiej będzie smakowało torunianom, którzy zagrali na pełnej koncentracji i od pierwszych minut... więcej

• Rewanż Polfarmexu (19.03.2016)

Koszykarze Trefla mieli momenty dobrej gry, ale to za mało, aby wygrać na gorącym terenie w Kutnie. Błędy na początku... więcej

• Co się stało z sopocką obroną? (06.03.2016)

Fatalna pierwsza połowa i dziurawa jak ser szwajcarski obrona - to główne przyczyny porażki Trefla Sopot z Siarką Tarnobrzeg... więcej

• Defensywa to za mało (27.02.2016)

Trefl utrudnił Enerdze Czarnym zadanie tak bardzo jak to  było możliwe, ale przy niskiej skuteczności i problemach z... więcej

• Bezbłędna końcówka! (15.02.2016)

Zryw w ostatnich minutach Piotra Śmigielskiego oraz trójka z rogu boiska Pawła Kreffta dała Treflowi zwycięstwo 66:60 z... więcej

• Wilki Morskie lepsze w Sopocie (06.02.2016)

Błędy w ostatnich dwóch minutach spotkania przesądziły o porażce Trefla z Wilkami Morskimi 73:75. Sopocianie znów stoczyli... więcej