• Polska Liga Koszykówki
    15.11.2017 , 18:15

    Czarni Słupsk 51 88 Trefl Sopot

Więcej o koszykówce »
1 2 3 4 5

Aktualności

14.08 www2
Ogłoszenie o pracy: Media Manager (14.08.2017)

Game Time Sp. z o.o., spółka, która odpowiada za marketing, PR, organizację meczów oraz partnerstwa biznesowe Trefla Sopot oraz LOTOSU Trefla Gdańsk, szuka osoby na stanowisko  Media Managera drużyny Trefl Sopot.

Miejsce pracy: Sopot, Plac Dwóch Miast 1 (ERGO ARENA)

Tryb pracy: Pełen etat

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i wysyłka wszelkich komunikatów, informacji prasowych i tekstów marketingowych przeznaczonych dla mediów;
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z przedstawicielami mediów;
  • pośrednictwo w kontaktach dziennikarzy z drużyną i zarządem;
  • organizacja, przygotowanie i prowadzenie konferencji prasowych;
  • przeprowadzanie procesu akredytacyjnego;
  • przygotowywanie materiałów prasowych;
  • dbanie o dobry wizerunek i pozycjonowanie klubu w mediach;
  • prowadzenie oficjalnej strony internetowej klubu, tworzenie wszelkich tekstów i aktualizacja treści;
  • kompleksowa obsługa klubowych profili w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram);
  • aktywne uczestnictwo w pracach działu marketingu w zakresie opracowania sezonowej strategii, planowania działań promocyjnych, atrakcji meczowych i media planu;
  • tworzenie lub korygowanie tekstów ofert sponsorskich, oficjalnych pism, zaproszeń itp.;
  • kontakt z kibicami.

Wymagania:

  • perfekcyjna polszczyzna;
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki dziennikarskie lub filologiczne;
  • bardzo duża, bieżąca wiedza na temat koszykówki;
  • dobra znajomość tematyki sportowej;
  • biegła obsługa mediów społecznościowych;
  • cechy osobowe: lekkie pióro, komunikatywność, kreatywność, optymizm i pozytywne nastawienie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność, samodyscyplina, umiejętność doskonałej organizacji własnej pracy;
  • wysoka kultura osobista;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. dobrym;
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • prawa jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • pracę w czołowym klubie Polskiej Ligi Koszykówki;
  • możliwość współtworzenia widowisk w ERGO ARENIE;
  • możliwość wdrażania własnej wizji kreacji wizerunku klubu w mediach;
  • udział w tworzeniu rozbudowanej strategii marketingowej klubu sportowego;
  • niezbędne narzędzia do pracy – laptop, telefon, samochód do dyspozycji w trakcie projektów;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji sportowej;
  • doskonałą atmosferę pracy.

Aplikacje zawierające CV prosimy kierować do 25 sierpnia 2017 r. na adres j.gdowska@sport.trefl.com. Prosimy o zawarcie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

tauron basket liga
Zespół Z   P Pkt.
5. Polpharma Starogard Gdański 4 - 2 10
6. Stelmet BC Zielona Góra 5 - 3 13
7. Trefl Sopot 5 - 3 13
8. PGE Turów Zgorzelec 5 - 3 13
9. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 3 - 2 8
więcej