AZS Koszalin 88 60 Trefl Sopot

1 2 3 4 5 6 7

Aktualności

Mecz kibiców w przerwie Derbów Trójmiasta (20.10.2014)

W piątek w ERGO ARENIE już po raz 24. naprzeciw siebie staną koszykarze Trefla Sopot i Asseco Gdynia. W przerwie meczu...

• Bez argumentów w Koszalinie (18.10.2014) Autor: Marcin Józefczyk / fot. 058sport.pl

Koszykarze Trefla tylko w drugiej kwarcie podjęli wyrównaną walkę AZS-em. Druga połowa, przegrana 31:52, przesądziła o... więcej

• Pokonać czarnego konia (17.10.2014) Autor: Marcin Józefczyk / fot. 058sport.pl

AZS Koszalin przed sezonem zaskoczył całą koszykarską Polskę, ściągając do swojej drużyny gwiazdy w osobach Szymona... więcej

• Sopocka młodzież: 04.10 - 15.10 (16.10.2014) Autor: Michał Wódecki

Młodzi zawodnicy Trefla z przytupem weszli w nowy sezon. Cztery wygrane w czterech spotkaniach - to bilans żółto-czarnej... więcej

• Kibice do Koszalina (15.10.2014)

Zbliża się kolejny mecz naszej drużyny w TBL. Tym razem żółto-czarni udadzą się do Koszalina na bardzo trudny mecz z... więcej

• Bilety na Derby Trójmiasta (14.10.2014)

Mecze Trefla z Asseco mają już swoją pięcioletnią tradycję. Kolejna odsłona tej rywalizacji odbędzie się już w piątek,... więcej

• Wideo z meczu ze Śląskiem Wrocław (12.10.2014) Autor: pomorskatv

Zapraszamy do obejrzenia skrótu wideo z pierwszego meczu Trefla w Sopocie w sezonie 2014/15, zapisu konferencji... więcej

• Gonili, ale nie dogonili (11.10.2014) Autor: Marcin Józefczyk / fot. 058sport.pl

Koszykarze Trefla po fatalnej pierwszej kwarcie szukali sposobu na dogonienie rywala i wygranie meczu. Byli blisko, ale niestety... więcej

• W 100-lecia ze Śląskiem (10.10.2014) Autor: Marcin Józefczyk / fot. 058sport.pl

Sopocianie i wrocławianie wygrali swoje pierwsze mecze w Tauron Basket Lidze. W sobotę o godzinie 17 w Hali 100-lecia Trefl i... więcej